
Ryan Flamingo heeft met Jong Oranje de halve finale weten te bereiken op het jeugd EK. Vraag is wel hoeveel van deze spelers uiteindelijk het grote Nederlandse elftal zullen gaan halen.
“Ik twijfel over hem”, reageert topscout Piet Buter in De Telegraaf. “Hij maakt te veel fouten, is nog te kwetsbaar in de duels. Hij is een voetballende centrale verdediger, maar hij moet meedogenlozer en betrouwbaarder worden. Als hij dat niet aan zijn spel weet toe te voegen, dan denk ik niet dat hij het grote Oranje gaat halen.”
Hans van der Zee is juist een stuk positiever. De oud-scout van Ajax en PSV legt uit: “Ik vind hem sterk aan de bal en verdedigend ook heel behoorlijk. Hij heeft de kwaliteiten om het te halen. Alleen is er op zijn positie natuurlijk wel enorm veel concurrentie.”
Ryan Flamingo maakt nog teveel foutjes
Buter ziet meer potentie in Rav van den Berg, die voor Middlesbrough speelt. “Van den Berg zou het grote Oranje zeker kunnen halen, want hij heeft het totaalpakket. Die heeft een hoop plusjes in mijn rapporten.”
<