
Pixelbiss/shutterstock
Raul Moro is nog altijd niet gepresenteerd door Ajax als nieuwe aanwinst. En dit heeft alles te maken met zijn huidige werkgever Real Valladolid. Hier maakt De Telegraaf vandaag melding van.
Binnen de Amsterdamse club zelf zou er geen enkele twijfel verder bestaan over zijn komst. Vorige maand bereikte ze met de Spaanse club al een akkoord over de te betalen transfersom van 9,5 miljoen euro exclusief bonussen. Door zijn goede prestaties tijdens het EK in Slowakije nam de interesse vanuit Spanje en Engeland toe, maar de buitenspeler heeft gekozen voor een stap naar Amsterdam. Moro heeft onlangs zijn medische keuring al ondergaan in Barcelona, zo werd afgelopen weekend duidelijk.
Bij Ajax gaat Moro zijn handtekening zetten onder een vijfjarig contract, tot de zomer van 2030. ‘Inmiddels is het wachten in Amsterdam op het volledig in orde maken van het papierwerk van de overname van Real Valladolid’, zo valt er te lezen. Het is nog niet bekend hoelang de afhandeling van de transfer van Moro nog in beslag gaat nemen.
Ajax nog steeds overtuigt van zijn komst
Ajax hoopt Moro eind juni mee te nemen naar Italië, waar de Amsterdammers van donderdag 24 juli tot en met zondag 27 juli in actie komen tijdens de Como Cup. Op dit moment geniet Moro van zijn vakantie. Het is de bedoeling dat hij tegelijk bij Ajax gaat aansluiten als Jorrel Hato, Kenneth Taylor en Youri Regeer.
<