Oscar Gloukh zal volgende week zijn handtekening zetten onder een vijfjarig contract bij Ajax. Hier maakt de Italiaanse transferbaas Fabrizio Romano vandaag melding van.
Hij komt voor vijftien miljoen euro over van RB Salzburg. De transfersom kan nog oplopen tot achttien miljoen euro door een forse bonusconstructie. Ajax en Salzburg zijn inmiddels akkoord over die transfersom en na een aantal onderhandelingen is Gloukh er qua salaris ook uitgekomen met de Amsterdamse clubleiding.
Ajax slaat megaslag met de komst van 21-jarige Oscar Gloukh
Eerder werd al bekend dat Gloukh aanstaande dinsdag waarschijnlijk al niet meer bij de selectie van Salzburg zit. De Oostenrijkers spelen dan een duel in de tweede voorronde van de Champions League tegen SK Brann. Het is niet bekend of Gloukh al in Amsterdam is voor een mogelijke medische keuring. Na Raul Moro en Vitezslav Jaros wordt de Israëliër de derde zomeraanwinst van Ajax.
<🚨🔴⚪️ Oscar Gloukh to Ajax, deal at final stages and here we go soon! 🔜
Agreement being closed with RB Salzburg for €15m fee plus €3m add-ons.
Deal set to be sealed next week.
Gloukh accepted 5 year deal at Ajax and he’s expected to miss next game, as Telegraaf reports. pic.twitter.com/eDFPEdMVrO
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 20, 2025