
Feyenoord werkt momenteel nog met alle macht om de komst van Rav van den Berg te kunnen realiseren. Volgens het medium ‘Feyenoord Transfermarkt’ zou de deal nog volledig in leven zijn. RTV Rijnmond bracht eerder het tegenovergestelde naar buiten.
Nadat Thomas Beelen afgelopen weekend tijdens een oefenwedstrijd met AA Gent zeer zwaar geblesseerd raakte, schakelde Feyenoord meteen door. Directeur Dennis te Kloese wilde koste wat kost snel een nieuwe rechter centrale verdediger naar Rotterdam halen, en liet zijn oog vallen op Van den Berg van Middlesbrough.
Een snelle deal leek aanvankelijk aanstaande. Feyenoord 10 miljoen euro over gaan maken om de international van Jong Oranje los te weken bij de Engelse club, maar toen de transfer van David Hancko naar Al Nassr klapte, zetten de Rotterdammers een streep door zijn naam. Althans, dat beweerde RTV Rijnmond.
Rav van den Berg nieuwe mandekker van Feyenoord?
Volgens Feyenoord Transfermarkt is het tegenovergestelde waar. ‘De club trok nóóit de stekker uit de deal rond droomkandidaat Rav van den Berg. Er staat straks nog een call ingepland met Boro (Middlesbrough, red.). Speler heeft zijn spullen klaarstaan’, schrijft het op X. Feyenoord beschikt in ieder geval over de financiële middelen, want Hancko lijkt inmiddels ook zijn toptransfer te pakken hebben. Atlético Madrid gaat zeer waarschijnlijk met hem aan de haal.
<