Ajax heeft een eerste bod van Chelsea op Jorrel Hato afgewezen. Daarentegen hebben de Amsterdammers wel een tegenvoorstel teruggestuurd naar de Londenaren. Met dit nieuws pakt het medium ‘ESPN’ vandaag uit.
De 19-jarige verdediger zou deze zomer graag de overstap willen maken. Hij zou zelfs al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met de kersverse wereldkampioen, die daarna aanklopte in Amsterdam met een serieus bod. Ajax wil zijn toptalent echter niet zonder slag of stoot laten gaan, stelt ESPN.
De hoogte van het bod van Chelsea is niet bekend. Fabrizio Romano repte woensdag over een voorstel van ongeveer veertig miljoen euro. Volgens De Telegraaf zetten de Amsterdammers echter in op een bedrag van 55 Ã 60 miljoen. Hato heeft nog een contract tot medio 2028 in de Johan Cruijff Arena.
Ook Arsenal en Real Madrid in de markt voor Jorrel Hato
Door nu door te pakken voor Hato hoopt Chelsea andere geïnteresseerde clubs te snel af te zijn. De zevenvoudig international van Oranje genoot eerder ook al belangstelling van Arsenal en Real Madrid.
Op Stamford Bridge lijkt Hato de concurrentie aan te moeten gaan met Marc Cucurella. Afgelopen zomer informeerde de Premier League-topclub al voorzichtig naar hem, maar toen werd er niet doorgepakt. Nu is het spel wél echt op de wagen.
<