Het Italiaanse Como neemt per direct twee spelers over van Ajax. Het gaat om Lyfe Oldenstam (18) en Miguel Joao da Silva (17) die transfervrij overkomen van de Amsterdammers. Hier maakt clubwatcher Mike Verweij van De Telegraaf vandaag melding van.
Oldenstam is een linksback die in 2020 van PEC Zwolle naar Ajax ging. Hij stond er nog tot medio 2027 onder contract, maar zijn ‘perspectief was matig’, schrijft Verweij. Ook al heeft hij wel al zijn debuut gemaakt in Jong Ajax.
Ook Da Silva, linksbuiten van beroep, mocht ondanks een contract dat nog een jaar doorliep vertrekken. Afgelopen seizoen speelde hij 35 keer mee bij de Onder 17, daarin was hij goed voor vijf goals en twee assists.
Samenwerkingsverband met Italiaanse club
Vorige week bevestigde Ajax nog een samenwerking met Como, de club van hoofdtrainer Cesc Fabregas. Zondag om 20:00 uur speelt Ajax de finale van de Como Cup tegen de organisator van dienst.
<