
Bij Manchester City spelen momenteel al Nathan Aké en Tijjani Reijnders maar als het aan manager Pep Guardiola ligt dan blijft het hier niet bij. De Spaanse oefenmeester heeft namelijk zijn vizier gericht op de komst van Denzel Dumfries.
De rechtervleugelverdediger heeft kwaliteiten die momenteel nog ontbreken bij City. De 29-jarige Rotterdammer brengt heel wat ervaring met zich mee en kost daarnaast slechts 25 miljoen euro. Volgens diverse Engelse én Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, heeft de ploeg uit Manchester Dumfries inmiddels op de korrel.
De Oranje-international en voormalig PSV’er heeft een gelimiteerde afkoopsom in zijn contract staan. Volgens Diario Sport is ook FC Barcelona nog altijd geïnteresseerd in de diensten van Dumfries. Onze landgenoot wordt gezien als ideale optie op rechts, mede door zijn aanvallende speelstijl.
Denzel Dumfries volgende Nederlander bij Manchester City?
“De Nederlandse international wordt zeer gewaardeerd om zijn veelzijdigheid, hij is een back die de hele flank kan bestrijken, maar eerst is een uitgaande transfer noodzakelijk, en de tijd dringt”, schrijft het Spaanse Sport.
De interesse van Barça in Dumfries zou de laatste dagen wel iets zijn afgenomen. Dat meldde transferjournalist Fabrizio Romano dinsdag. De kansen voor Manchester City zouden hierdoor weer wat toenemen
<