nietbrucewilles/shutterstock
Seunggyun Bae speelt dit seizoen voor FC Dordrecht. De club van trainer Dirk Kuyt huurt de Koreaanse speler voor een seizoen van Feyenoord. Hier maakt de club vandaag melding van via haar digitale huis.
Kut zegt er het volgende over: “Ik zal Robin van Persie nog eens lief aankijken of hij straks vanuit de Kuip nog een extra speler als kwaliteitsimpuls kan toevoegen aan mijn groep”, zo zei de trainer bij zijn eerste persconferentie. Met het verhuren van Bae heeft Feyenoord nu gehoor gegeven aan die wens.
De achttienjarige Bae werd begin juli transfervrij overgenomen van het Koreaanse Boin High School. De middenvelder speelde nog geen officiële wedstrijd voor de Rotterdammers, maar wel maakte hij zijn officieuze debuut in de oefenwedstrijd tegen SC Cambuur. Na een jaar op huurbasis bij Dordrecht zal Bae automatisch terugkeren en aansluiten bij de Feyenoord-selectie.
Dirk Kuyt pakt uit met de komst van Seunggyun Bae
In het verleden schitterden al veel Feyenoord-talenten op huurbasis in Dordrecht. Zo was vorig seizoen Jayden Slory de absolute uitblinker van de Schapenkoppen en eerder deden ook Shiloh ‘t Zand en Antef Tsoungui het uitstekend bij de partnerclub van Feyenoord.
<