
Ajax is momenteel in gesprek met Birmingham City om te praten over een transfer van Chuba Akpom. Die club zou hem namelijk graag terug naar Engeland willen halen. Met dit nieuws pakt ‘De Telegraaf’ vandaag uit.
Het gaat waarschijnlijk niet over een permanente overgang maar over een huurdeal. In een artikel over Ko Itakura en diens mogelijke transfer naar Amsterdam schrijft de krant: “Tegelijkertijd is Alex Kroes ook met een andere deal bezig. Birmingham City heeft zich gemeld om Chuba Akpom (29) een seizoen te huren.”
Chuba Akpom deze zomer terug naar Engeland?
“Ajax wil de Engelsman het liefst definitief van de hand doen, maar de interesse valt tegen”, vervolgt men. “In de huuroptie die nu wordt besproken, is een optie tot koop opgenomen. Bij een verhuur van Akpom, die vorig seizoen op huurbasis voor OSC Lille uitkwam, zijn de Amsterdammers in elk geval voor een jaar verlost van zijn riante salaris.”
Mike Verweij onthulde eerder dat er wel wat belangstelling was uit Saudi-Arabië, maar daar wenste de spits zelf niet op in te gaan. Ook het Griekse PAOK en het Turkse Samsunspor werden genoemd als mogelijke bestemmingen, maar beide clubs zijn tot nu toe nog niet concreet geworden.
<