
nietbrucewilles/shutterstock
Het seizoen staat op het punt van beginnen. In Rondje Eredivisie bespreken de heren Freek Jansen, Tim Reedijk en Sjoerd Keizer de situatie bij Feyenoord in de achterste linie. De Rotterdammers kennen daar namelijk flinke problemen.
“Ik ben vooral bang voor Jhon Durán en de centrale verdediger van Feyenoord”, blikt Keizer vooruit op het Champions League-duel met Fenerbahçe. “Hele goede, snelle, krachtige spits van Fenerbahçe. Tegen Wolfsburg stond Kraaijeveld centraal achterin, die is normaal aanvallende middenvelder.”
“Van Persie zit heel dicht op een Europese wedstrijd, dat is anders dan Bosz”, valt Reedijk in. “Ik ben benieuwd of dat een serieuze optie is.” Feyenoord is nog altijd op zoek naar een vervanger van de vertrokken Dávid Hancko.
“Jan Plug heb ik vorige week tegen OGC Nice gezien in Oostenrijk. Het is een talent”, oordeelt Jansen. “Maar het is een super belangrijke wedstrijd, ik kan me voorstellen dat je niet voor Plug kiest. Maar wie dan wel? Ik zou Moder dan kiezen, als hij fit is.”
Geen centrale verdedigers bij Feyenoord
“Het blijft wel een probleem voor Feyenoord dat ze geen centrale verdediger hebben. Dat het centrale duo nog niet staat, is wel echt zorgwekkend. Voor zo’n belangrijke wedstrijd”, vervolgt Jansen. Keizer stemt daarmee in. “Het is ook niet dat ze tussendoor nog even iemand kunnen halen.”
<