Afgelopen winter maakte de 24-jarige Santiago Gimenez de overstap van Feyenoord naar AC Milan. Ze maakte maar liefst een bedrag van 32 miljoen euro over naar de Rotterdammers maar een groot succes is het niet te noemen. De kans is dan ook groot dat hij betrokken word in een ruildeal met AS Roma.
De Romeinen zoeken al een tijdje naar een nieuwe spits. Zo passeerden de namen van Brian Brobbey en Emanuel Emegha al de revue in Rome. Er was eerder deze week ook al sprake van een mogelijke ruildeal tussen Roma en AC Milan. Waar Giménez de overstap naar de hoofdstad moet maken, moet Artem Dovbyk de omgekeerde weg bewandelen.
“Santiago Gimenez (24) deze zomer naar AS Roma?”
AC Milan-directeur Igli Tare onthulde voorafgaand aan de wedstrijd tegen Lecce dat I Rossoneri de mogelijkheid onderzoekt voor een mogelijke ruildeal met AS Roma. “We evalueren een ruil tussen Dovbyk en Santi Gimenez. Laten we na de wedstrijd verder kijken. Als het mogelijk is, gaan we door met de ruil en anders blijven beide spelers bij hun huidige team”, aldus de directeur.
Naast Roma is ook AC Milan op zoek naar een nieuwe spits. Naar verluidt zoeken de Milanezen een vervanger voor de vooralsnog tegenvallende Giménez. De Mexicaan stond overigens wel in de basis vrijdagavond tegen Lecce. Dat is mogelijk voorlopig zijn laatste wedstrijd in het shirt van Milan. In 21 duels kwam de spits tot dusver tot zes doelpunten en vier assists.
<