8 gedachten over “‘Ronald Koeman (62) laat WK schieten en zet punt achter trainersloopbaan’

  1. Natuurlijk moet Koeman als bondscoach mee naar het WK. Het zijn wel de 11 personen op het veld die het moeten laten zien. Dan zie ik de laatste wedstrijden totaal niet. Het zijn de volgevreten zichzelf voetballers noemen , en er totaal niets van terecht brengen. Wat ik gisteravond gezien heb was schandalig slecht. Jammer genoeg. Hadden ze gespeeld als bij hun club Hadden we nu twee gewonnen potjes voetbal gehad. Nogmaals schandalig.

  2. Het Nederlands elftal onder Koeman heeft alleen echt goed gepresteerd onder zijn 1e periode. Maar ik geloof dat hij nu de weg kwijt is. Hij zet spelers verkeerd neer (Xavi als rechtsbuiten) terwijl hij bij zijn cubs altijd vanaf links speelde. Ook gaat Koeman nooit in Frankrijk kijken, daar loopt namelijk een jonge spite rond die durekt opgeroepen moet worden en nr 9 maken. Weghorst thuis laten.
    En tegen Litouwen zeker 6 van zijn beste spelers niet opstellen. Je moet altijd met je beste spelers beginnen. Je kunt in de 2e helft nog altijd reservespelers en debutanten inbrengen.

  3. Voor mij mag hij heel gauw stoppen.Grijpt altijd te laat in en vriendjespolitiek.Ten hag zou een goede opvolger zijn.

  4. De spelers zouden eens moeten gaan doen waar ze betaald voor worden. Het zijn gewoon een stelletje oelewappers. Geen enkele coach kan dit zooitje ongeremd in een goede baan krijgen.

  5. Zoals normaal heeft Nederland 17 miljoen bondscoaches echter er is maar 1 de echte met andere woorden laat deze man zijn werk afmaken weet zeker dat het goed komt.

  6. Het is zo dat de training vankoeman er niks aan kan doen de spelers staan op het veld het zijn volgevreten profs

  7. Goeie trainer maar hij moet aan zijn gezin en aan zichzelf denken. De gezondheid van zijn vrouw en ook van hemzelf is niet goed, hij is schatrijk dus stoppen en nog leuke dingen doen zolang als het nog kan.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *