Voormalig voetbaltrainer en huidig analist Aad de Mos verwacht dat PSV aankomend weekend punten gaat verspelen op bezoek bij NEC. Hij verwacht een doelpuntrijk duel in stadion ‘De Goffert’.
“Een gevaarlijke wedstrijd”, stelt De Mos vanuit PSV-perspectief. “Je wordt getest. Je hele elftal zal getest worden”, klinkt het in het wekelijkse video-item van De Mos met het Eindhovens Dagblad.
Met NEC treft PSV niet zomaar een ploeg. “Het gaat erom dat je je goed instelt op die manier van spelen, die vrij uniek is in de Eredivisie. Je zult een antwoord moeten geven op iets wat je nooit of bijna nooit voorgeschoteld krijgt als team”, constateert de oud-trainer. “De druk die NEC zet, zal nieuw zijn voor PSV. Daar zullen ze op moeten anticiperen. Dat zal heel goed doorgesproken moeten worden.”
“Veel ruimte verwacht voor beide ploegen”
“Er gaat hoe dan ook ruimte vallen voor beide ploegen”, vervolgt De Mos, die voorspelt dat NEC daar van gaat profiteren. “Mijn voorspelling? Dit zou weleens een 3-3 kunnen worden. Er gaan in ieder geval heel veel goals vallen.”
Het duel tussen NEC en PSV begint aankomende zaterdag om 18.45 uur. De Eindhovenaren zullen zich in Nijmegen willen revancheren voor het 0-2 verlies tegen Telstar. Opvallend detail: de afgelopen twee seizoenen wist PSV niet te winnen in De Goffert.
<