Dies Janse (19) verruilde deze zomer Ajax voor een tijdelijk avontuur bij FC Groningen. En bij die club zijn ze maar al te blij met de komst van de jonge mandekker. Dit heeft technisch directeur Mo Allach vandaag laten weten in het programma ‘Goedemorgen Eredivisie’ op ESPN.
“Het is een speler die op zijn positie, op zijn leeftijd tot de absolute bovenkant behoort”, begint Allach in Goedemorgen Eredivisie bij ESPN. “Hij heeft enorme fysieke krachten, een goede linkervoet en goed in het karakter. Hij heeft een redelijke snelheid, staat heel goed, maar hij is ook nog jong, dus hij zal zeker zijn momenten hebben.”
“FC Groningen erg blij met tijdelijke komst van Dies Janse”
Een belangrijke reden voor de keuze van Janse is volgens de technisch directeur het feit dat Groningen graag een linkspoot op die positie wilde hebben. “Wij vonden het erg belangrijk om op die positie een linkspoot te hebben, omdat we ook graag Blokzijl aan de rechterkant wilden houden. Dus wij zijn ontzettend blij dat we hem hebben kunnen halen.”
Met Janse voegt Groningen een jonge, talentvolle speler toe aan de selectie die direct een rol kan spelen op de gewenste positie. Voor de jonge Ajax-huurling is het een uitgelezen kans om ervaring op te doen in een eerste elftal in de Eredivisie.
<