Jordan Henderson maakte deze zomer de overstap van Ajax naar het Engelse Brentford. De club uit de Premier League betaalde welgeteld nul euro voor de 35-jarige controleur. En bij zijn nieuwe werkgever kan hij op veel lofuitingen rekenen.
Ook tegen Chelsea deelde de 35-jarige Engelse international de lakens uit op het middenveld van The Bees. Op sociale media regent het complimenten, maar ook analisten zijn onder de indruk. Jamie Redknapp denkt dat iedereen bij Brentford baat heeft bij de aanwezigheid van Henderson. “Voor iedereen bij de club, gewoon om bij hem te zijn en alles van hem te leren wat je kunt. Als ik daar zou spelen, zou ik naar alles kijken wat hij doet. Hoe hij eet, hoe hij traint. Hij heeft alles meegemaakt, alles gewonnen. Hij is een geweldige leider en je ziet de waarde die hij heeft.”
“Jordan Henderson maakt indruk bij nieuwe club Brentford”
Redknapp heeft ook een boodschap voor de criticasters. “Aan iedereen die aan Thomas Tuchel twijfelt voor het oproepen van Henderson, je moet deze wedstrijd kijken om te zien wat hij brengt voor een team. Je mist echt het punt. Hij was geweldig.”
⚽️ Scored by Kevin Schade
🅰️ Made by Jordan Henderson pic.twitter.com/hPNvY9RyoX— Brentford FC (@BrentfordFC) September 14, 2025
How impressed have you been with Jordan Henderson’s performances in a Brentford shirt so far this season? 🐝 pic.twitter.com/vd59aPcTer
— Sky Sports Premier League (@SkySportsPL) September 13, 2025
<↔️ 78% Pass Completion
📈 7 Passes into Final Third
🛡️ 4 Clearances
⚔️ 3 Tackles
🔙 3 Recoveries
🆚 3 Duels Won
🅰️ 1 AssistJordan Henderson everyone 👏 pic.twitter.com/QesfbIZewz
— Brentford FC (@BrentfordFC) September 13, 2025