Morgen speelt ontvangt Ajax in de Champions League de Italiaanse grootmacht Internazionale. En voor dit duel dreigen de trainers John Heitinga en Christian Chivu allebei een sleutelspeler te moeten missen.
Zo zouden Lautaro Martinez en Steven Berghuis een twijfelgeval zijn. Volgens de Gazzetta dello Sport trainde de Argentijn dinsdagochtend niet mee met de groep; hij werkte in de gym een individueel programma af en revalideert van rugklachten.
Voetbal International weet: “De spits bevond zich in eenzelfde scenario tijdens de halve finales van de Champions League die Inter afgelopen seizoen tegen Barcelona speelde. Uiteindelijk speelde de gelouterde goaltjesdief gewoon, waarin hij zijn Champions League-totaal van dat seizoen naar negen goals in veertien wedstrijden opschroefde.”
“Lautaro Martinez en Steven Berghuis zijn een twijfelgeval”
Ondertussen zijn er bij Ajax vraagtekens over de inzetbaarheid van Steven Berghuis. De 33-jarige linkspoot trainde dinsdag niet mee in Amsterdam, wegens ‘fysieke klachten’. Rayane Bounida trainde daarom mee bij Heitinga en co.
<Behalve Steven Berghuis traint #Ajax met de volledige groep. Dus ook Kenneth Taylor, die tegen PEC Zwolle een tik kreeg, is erbij. pic.twitter.com/56goMgtDop
— Lentin Goodijk (@LentinGoodijk) September 16, 2025