Analist Johan Derksen heeft in het programma ‘Vandaag Inside’ flink uitgehaald naar Yolanthe Cabau, de ex-vrouw van recordinternational Wesley Sneijder. Dit deed hij naar aanleiding van de film Mr. & Mrs. Aslan, waarin ze een rol vertolkt.
‘De Snor’ barst los: “Johan, je bent van de week weer gefotografeerd, laat je dat ook nabewerken eerst die foto’s?”, legt Wilfred Genee voor bij Derksen. Daarmee doelt hij op de eis van het management van Cabau dat foto’s van de rode loper bij de première eerst gemaild moesten worden naar hen.
“Naast haar schoenen lopen”
“Nee, ik ben geen Yolanthe, maar ik ben ook geen derderangs acteur uit B-films”, reageert de analist. “Het is toch echt bezopen hoe dat meisje naast haar schoenen loopt? Ze heeft nog nooit een fatsoenlijke acteerprestatie geleverd en nu wil ze over de rode loper bij een of andere flutfilm.”
“Ze is wel eens bij me thuis geweest en het is ook helemaal geen onaardig meisje”, benadrukt Derksen. Als actrice is het echter weinig, vindt hij. “Ze is nu een zelfbenoemde filmster uit Hollywood. Hoe ze het financiert begrijp ik niks van, maar ze leeft dat leven.”
<