
Valentijn Driessen is van mening dat Sem Steijn een uitstekende versterking zou zijn voor Feyenoord. Eerder haalde de Rotterdammers al Gijs Smal en Ramiz Zerrouki op bij FC Twente. Met Steijn zou dit dan nummer drie betekenen.
In het programma ‘Vandaag Insde’ zegt hij er het volgende over: “Ik denk dat hij wel een speler is die Feyenoord kan gebruiken ja. Ik denk dat hij meer scoort dan Timber bijvoorbeeld achter de spits.” Eerder deelde Rafael van der Vaart een soortgelijk sentiment en suggereerde hij ook dat Steijn een goede aanwinst voor Feyenoord zou zijn.
Met een contract dat komende zomer afloopt, vormt Steijn een interessante optie voor clubs. Hoewel FC Twente een optie heeft om zijn contract met een jaar te verlengen, lijkt het essentieel om hem een verbeterd aanbod te doen om een sterke positie te behouden bij eventuele onderhandelingen over een transfer.
<