Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

‘Chelsea biedt 30 miljoen euro op Cheik Tiote’

Newcastle United-middenvelder Cheik Tioté wekt de interesse op van de Engelse topclub Chelsea. The Blues bereiden een bod van dertig miljoen euro voor op de Ivoriaanse middenvelder. Ook Manchester United zou geïnteresseerd zijn.

De ex-speler van onder andere Anderlecht en FC Twente doet het goed bij zijn huidige ploeg Newcastle. Dat is ook de Engelse topclubs niet ontgaan. Volgens Britse media toont niet alleen Chelsea, maar ook Manchester United verregaande interesse in de Ivoriaanse international. Beide teams beleven niet hun beste seizoen en zijn op zoek naar versterking voor het middenveld.

Sir Alex Ferguson ziet in Tioté de ideale oplossing als verdedigende middenvelder voor de Mancunians. Newcastle-manager Alan Pardew lijkt zich al neergelegd te hebben bij het vertrek van de 25-jarige middenvelder en heeft al enkele mogelijke vervangers op het oog. Tioté speelde sinds

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *