Ajax-supporters tweeten massaal over Ajacied Ziyech
Hakim Ziyech is momenteel de voetballer in de Eredivisie waar het over gaat. De Marokkaan kreeg zondag juist applaus van de fans, maar hoe speelde hij eigenlijk? Op Twitter is men het daar niet over eens, zeker niet na het versieren van een goedkope strafschop.
Ik weet nog steeds niet of het applaus voor Ziyech vanmiddag nou cynisch was of niet. Ik heb ‘m alleen maar 5x over de bal zien struikelen. #ajatwe
— Mark van der Kruit (@markvdk) 11 februari 2018
en het dan nog gek vinden dat mense je niet zo heel aardig vinden,lekker collegiaal om zoiets te doen “Hakim Ziyech”
— Henkie (@henkieoss) 11 februari 2018
Een ieder die Ziyech goed genoeg vindt voor een stap hoger op neem ik niet meer serieus. Vandaag ook weer zwaar onder maat. Juist tegen mindere tegenstanders moet je er bovenuit steken. Doet ie niet. Uitdaging my ass. #ajax
— Trotse Ajacied ❌❌❌ (@Ajacied074) 11 februari 2018
Ziyech: ‘Andersom zou FC Twente niets zeggen’ vuile viese smerige voetballer dat ben je , vuile strafschop versierder ga gouw naar het buitenland , zeikstraal dat je bent.
— wessel koster (@wesselkoster2) 11 februari 2018
En dat is dus de mentaliteit van de hedendaagse (prof)voetballers. Hakim Ziyech: “Ik werd geraakt, toen ben ik gaan liggen”. Het wordt tijd dat het scheidsrechterskorps dit soort “kwaliteiten” bestraft met een kaart i.p.v. belonen met een penalty! #ajatwe https://t.co/ByFTFZG1qO
— William Ras (@William_Ras) 11 februari 2018
<Hij wordt gedragen, gepamperd en gehyped. Al het negatieve wat van hem uitgaat moet de supporter maar slikken, want hij is ‘de beste voetballer’ van Ajax. Ben benieuwd hoeveel supporters zich die mening door de strot laten duwen. De mening: Ziyech is groter dan de club Ajax.
— Paul Aerts (@paul_aerts) 11 februari 2018
