‘Peter Bosz staat voor avontuur bij Olympique Lyon’
Trainer Peter Bosz is kandidaat om aan de slag te gaan bij het Franse Olympique Lyon. Dit weet het medium RMC Sport te melden.
Op dit moment is Rudi Garcia nog hoofdtrainer van Lyon, maar hij dreigt de club na dit seizoen te verlaten. De Franse topclub kijkt al rond naar mogelijke opvolgers en daarbij zou de naam van Bosz serieus ter sprake zijn gekomen. Eerder werd zijn naam ook gelinkt aan OGC Nice, al was dat slechts van korte duur.
Voor Bosz zou Lyon na Maccabi Tel Aviv, Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen de vierde buitenlandse club kunnen worden. De voetbaltrainer was in Nederland onder meer trainer bij Heracles Almelo, Vitesse en Ajax.
Mocht Bosz voor Lyon kiezen, dan valt hij af als mogelijke opvolger van Erik ten Hag. Laatstgenoemde is naar verluidt serieus in beeld bij Tottenham Hotspur en RB Leipzig
<