Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

Feyenoord gaat overstag voor ‘slechts’ dit miljoenenbedrag

Santiago Gimenez heeft zich met zijn goede spel bij Feyenoord in de belangstelling gespeeld van het Engelse Chelsea. Hier maakt het medium teamTALK melding van. Ze zijn opzoek naar een vervanger voor Christopher Nkunku die met een zware blessure kampt.

Het bovengenoemde medium claimt te weten dat Feyenoord genoegen neemt met een bedrag van ‘máár’ veertig miljoen euro. Dat zou een transferrecord betekenen voor de Rotterdammers, maar gezien de geschatte marktwaarde van Santi (precies veertig miljoen) lijkt er toch meer in het vat te zitten.

Een tijdje geleden werd er zelfs gespeculeerd over een mogelijke vraagprijs van liefst honderd miljoen euro! Kan miljardair Todd Boehly (met een geschat eigen vermogen van 6,1 miljard) de deal niet spekken?

<

Eén gedachte over “Feyenoord gaat overstag voor ‘slechts’ dit miljoenenbedrag

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *