‘PSV meldt zich bij FC Utrecht maar schrikt van vraagprijs’
PSV zal voorlopig niet gaan doorpakken voor Souffian El Karouani. De Eindhovenaren zijn namelijk geschrokken van zijn vraagprijs. Hier maakt clubwatcher Rik Elfrink melding van via het medium X.
Hij zou zón negen miljoen euro moeten kosten. De speler zelf zegt het volgende over zijn voetbaltoekomst: “Ik ga wel zien wat er gaat gebeuren. Als ik weg ga worden beide partijen daar beter van. En dan kan ik altijd met opgeheven hoofd binnenlopen in de Galgenwaard.” Ook trainer Ron Jans voedde de geruchten. “We zijn al naar het kijken naar opvolgers.”
Negen miljoen euro voor Souffian El Karouani?
Meerdere clubs toonden interesse in de verdediger van de Utrechters, zo ook uit de Bundesliga en de Serie A, maar een langer verblijf bij FC Utrecht sluit El Karouani ook niet uit. “Ik heb altijd gezegd dat ik het naar mijn zin heb in Utrecht, dus ik sluit niets uit.” Het contract van de 24-jarige vleugelverdediger loopt volgende zomer af. El Karouani speelde dit seizoen alle 34 wedstrijden mee. Daarin wist de verdediger twee keer te scoren en acht assists af te leveren.
<Geen sprake van een deal PSV-FC Utrecht-El Karouani, zoals elders beweerd. PSV vindt hem een goede speler, maar voor nu is dit niet concreet. Zeker niet voor het genoemde bedrag (9 miljoen).
Bij PSV is Mauro beoogd basisspeler voor komend seizoen.— Rik Elfrink (@RikElfrink) May 22, 2025
