Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

‘Uiterst belangrijke PSV-speler (34) wederom niet op de training’

De 34-jarige Luuk de Jong is ook vandaag niet verschenen op de training bij PSV. Of we de aanvalsleider uberhaupt nog gaan terugzien op het trainingsveld bij de Eindhovenaren is nog maar de vraag.

Ze zijn vandaag al vroeg begonnen met de training omdat de temperatuur kan oplopen tot maar liefst 36 graden. De Jong is er wederom niet bij. De spits ontbrak op de eerste training van het seizoen en was op maandag ook al de opvallende aanwezigheid.

Luuk de Jong wederom niet gespot op de training

De ervaren kopspecialist kan verlengen bij de club uit ‘De Lichtstad’, maar weet nog niet of hij dit wil doen. De PSV-leiding zou ‘lichte irritatie’ voelen vanwege zijn situatie. Ricardo Pepi en Luuk de Jong zijn de enige spitsen in de selectie van PSV. Jerdy Schouten stond wel weer op het trainingsveld.

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *