Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

‘Ajax raakt megaflop kwijt, 1,5 miljoen euro in de tas’

Ajax heeft Christian Rasmussen definitief verpatst aan het Duitse Fortuna Dusseldorf. Hier maakt het Deense medium ‘Tipsbladet’ vandaag melding van. Hij zal op korte termijn een meerjarig contract gaan ondertekenen bij de Duitse club.

In Amsterdam was er geen toekomst meer voor Rasmussen. De Deen behoorde tot de groep van zeven spelers die niet meer welkom waren bij het eerste elftal van de Amsterdammers. Rasmussen staat nog tot medio 2027 onder contract bij Ajax, maar er zal deze zomer een einde komen aan zijn tijd in Amsterdam.

Fortuna Düsseldorf zal de nieuwe werkgever gaan worden van Rasmussen. Volgens Tipsbladet heeft de aanvaller zijn medische keuring bij de Duitse club inmiddels al doorstaan en alleen de laatste formaliteiten moeten nog worden afgerond. Daarna zal Rasmussen zijn handtekening zetten onder een contract tot de zomer van 2029. Fortuna Düsseldorf betaalt een transfersom van 1,5 miljoen euro voor de Deen.

Christian Rasmussen naar Duitsland

In 2019 maakte Rasmussen de overstap van FC Nordsjaelland naar Ajax. Destijds betaalde directeur voetbalzaken Marc Overmars zo’n drie miljoen euro voor het Deense talent. In totaal kwam hij 25 keer in actie namens het eerste elftal van de Amsterdammers, waarin hij goed was voor twee doelpunten en twee assists.

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *