Feyenoord-revelatie (22) spreekt: ‘Belachelijk, hoe we de goals weggeven’
Feyenoord verloor gisteren in de Europa League met 1-3 van het Schotse Celtic. Na de wedstrijd had de 22-jarige middenvelder Luciano Valente flink de kolere in. Vooral de manier waarop de Rotterdammers ten onder gingen, irriteerde hem.
“We brengen elkaar in moeilijkheden en dan ziet het er niet fijn uit”, stelt Valente bij Ziggo Sport. “Natuurlijk ontbreekt het nu aan vertrouwen en dat merk je ook in de dingen die we doen. We hebben nu niet het lef zoals in het begin van dit seizoen, maar dat is ook wel logisch. We hebben de support van de fans heel hard nodig, want dat gaat ons echt op de goede rit brengen.”
“Grote frustratie”
“Vooral de manier hoe we de goals weggeven”, noemt de Feyenoorder zijn grote irritatie. “We hebben bepaalde afspraken en die lieten we lopen bij de goals. Dat stapelde zich steeds op. Het was al met al een pijnlijke nederlaag.” Valente liet zich in de 76e minuut wisselen tot verbazing bij Het Legioen. ” Ik had in de rust iets met mijn hamstring en dat zette steeds door”, legt hij daarover uit. “We hadden het er al over gehad dat ik gewisseld zou worden. Ik heb dat met de trainer besproken.”
<