Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

Ajax heeft beet: ‘Jordi Cruijff (51) gaat krabbel zetten bij Amsterdammers’

Jordi Cruijff lijkt dan toch de nieuwe technisch directeur te worden van Ajax. Beide partijen zijn nog steeds in onderhandeling maar volgens sportmarkerteer Chris Woerts gaan ze er wel uitkomen.

Ajax is zoekende naar een nieuwe technisch directeur en een nieuwe trainer. Daarbij willen de Amsterdammers eerst een td aanstellen alvorens men ook een nieuwe trainer aanstelt. Ajax richt daarbij haar pijlen om meerdere kandidaten, maar toch lijkt Jordi Cruijff de beste papieren te hebben om aan de slag te gaan in Amsterdam.

“Jordi Cruijff heeft momenteel veruit de beste papieren”

Bij Vandaag Inside licht Woerts een tipje van de sluier op en reageert hij op de vraag wie technisch directeur gaat worden in Amsterdam. “Ik denk Jordi Cruijff, hij staat op poleposition.” Volgens de bargast lijkt het slechts een kwestie van tijd. “Er moeten nog wel wat plooien gladgestreken worden, maar hij is kandidaat nummer één. Hij is de voorkeurskandidaat, denk ik.”

Volgens Derksen heeft dat niet direct met zijn kwaliteiten te maken. “Dat is op basis van zijn achternaam.” Woerts nuanceert dat direct. “Jordi is een goede gozer, hoor. En hij heeft al wat dingetjes gedaan in zijn carrière op dat gebied, maar er is geen enkele garantie dat hij binnen die Ajax-cultuur past.”

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *