Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

Verbijstering over Ajax en Jordi Cruijff: ‘Slaan nu al een modderfiguur’

Kenneth Perez kijkt momenteel met verbazing naar de gang van zaken bij Ajax. Hij vindt het namelijk krankzinnig dat Jordi Cruijff niet nu al wil gaan beginnen aan zijn functie als technisch directeur bij de Amsterdammers, nu de winterse transfermarkt inmiddels al is geopend.

“Ik vind het wel raar”, reageert Perez in Voetbalpraat op ESPN. “Kroes vertrekt over een maand, maar moet nu nog wel belangrijke beslissingen nemen in deze transferperiode. Je neemt zo’n functie toch aan omdat je denkt dat je het beter kan doen? Ik vind dit een hele defensieve gedachte.”

AD-journalist Sjoerd Mossou is begripvoller. “Ik vind het niet zo gek. Kroes is al maanden bezig met zijn huidige werkzaamheden. Cruijff krijgt nu de tijd om rustig op te starten. Dan kan hij goed voorbereid zijn eerste transferperiode ingaan en staat hij niet meteen onder druk als eventuele aanwinsten niet direct renderen.”

“Had nu al moeten beginnen”

Perez gaat daar niet in mee. “Het zou juist beter zijn als hij nu al begint, zodat hij direct beslissingen kan nemen. Je zit met een trainerskwestie: niemand weet zeker of Fred Grim het seizoen afmaakt. Ik mag toch hopen dat Cruijff Ajax goed heeft gevolgd en niet drie maanden nodig heeft om erin te komen.”

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *