‘PSV doet zaken met het Turkse Konyaspor’
Adamo Nagalo zou hard op weg zijn naar het Turkse Koyaspor. Met dit nieuws pakt clubwatcher Rik Elfrink vandaag uit die werkzaam is voor het Eindhovens Dagblad. Bij PSV komt de verdediger er amper aan te pas.
Volgens verschillende bronnen zou het gaan om een tijdelijke overstap, maar de Turken zouden geen optie tot koop hebben bedongen. Nagalo kent nog geen gelukkig huwelijk met PSV sinds zijn overstap. Aan het einde van de transferzomer van 2024 betaalde PSV zeven miljoen euro aan FC Nordsjaelland voor zijn diensten, maar dat prijskaartje wist Nagalo nog niet waar te maken.
“Adamo Nagalo staat voor Turks avontuur”
Tot nu toe kwam hij tot twaalf wedstrijden voor het eerste elftal van PSV, terwijl hij vier keer in actie kwam voor Jong PSV. Ook raakte hij meerdere malen geblesseerd. Op de Afrika Cup kwam Nagalo negatief in het nieuws toen hij al voor rust werd gewisseld tegen Ivoorkust. Burkina Faso verloor dat duel met 3-0 en was daarna uitgeschakeld.
<Bevestiging: er moeten nog wel wat plooien gladgestreken worden, maar Adamo Nagalo is inderdaad van PSV op weg naar Konyaspor.
— Rik Elfrink (@RikElfrink) January 28, 2026
