Ajax pakt eindelijk door: ‘Dit weekend nog twee presentaties verwacht’
Oleksandr Zinchenko en Maarten Paes staan op het punt om een contract te ondertekenen bij Ajax. En daarnaast vliegt het grote Argentijnse talent Maher Carrizo dit weekend ook naar Amsterdam voor de medische keuring.
Met dit nieuws pakt de Italiaanse transferbaas Fabrizio Romano vandaag uit. Volgens de transfergoeroe is Zinchenko inmiddels door de keuring in Amsterdam. De 29-jarige Oekraïner, die de nieuwe linksback moet worden, heeft zijn contract zelfs al ondertekend en zal later op zaterdag gepresenteerd worden door Ajax. Hij komt voor anderhalf miljoen euro over van Arsenal en zal tot het einde van het seizoen aan de slag gaan in de Johan Cruijff Arena. Of een langer verblijf daarna een optie is, moet blijken.
Zinchenko is niet de enige speler die dit weekend zal worden voorgesteld. Ook Paes is op komst. De komst van de 27-jarige doelman wordt zondag officieel bekendgemaakt. Paes komt over van FC Dallas en is bij Ajax de opvolger van Remko Pasveer.
“Nog veel beweging verwacht bij Ajax”
Zinchenko en Paes zijn niet de laatste aanwinsten van Ajax voor de transferdeadline. De Amsterdammers zijn ook dicht bij de komst van Carrizo. Daarnaast richt de club zijn pijlen op Fred als beoogde controleur.
<🚨🔴⚪️ Oleksandr Zinchenko has passed his medical and signed his contract at the club.
All counter signed by Arsenal for €1.5m deal completed. Official statement today.
Club statement tomorrow for Maarten Paes who joins from FC Dallas. 🧤 pic.twitter.com/8VDVzK3r4z
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) January 31, 2026
