DONE DEAL: Cyle Larin (30) weg bij Feyenoord, en tekent razendsnel bij nieuwe club
Cyle Larin speelt de rest van het seizoen voor het Engelse Southampton. Dit heeft die club vandaag laten weten via hun digitale kanalen. Gisteren werd het huurcontract dat hij had met Feyenoord nog ontbonden.
Ze hebben tevens een optie tot koop op hem bedongen bij zijn oorspronkelijke werkgever Real Mallorca. “Ik ben blij dat ik hier ben en dat ik de club kan komen helpen. Ik ben hartelijk ontvangen door de staf en ik kijk ernaar uit om de spelers en de fans te ontmoeten”, laat de spits optekenen.
“De speelstijl van de club past volgens mij goed bij mijn stijl: we creëren veel kansen en dat is wat een spits graag ziet. Ik weet dat er hier al veel goede spitsen hebben gespeeld en ik denk dat ik veel kan betekenen voor Southampton”, aldus de Canadees.
“Meer aan spelen toekomen”
Larin wilde meer aan spelen toekomen met het oog op het WK van deze zomer. De rechtspoot kwam in de eerste seizoenshelft vijftien keer in actie onder Robin van Persie, voornamelijk als invaller. Larin startte vorige week donderdag nog op bezoek bij Real Betis, maar maakte een enorm slechte indruk. Hij was er zondag tegen PSV al niet meer bij.
<Cyle LarIN ✍️ pic.twitter.com/Pe5JyXwnfg
— Southampton FC (@SouthamptonFC) February 2, 2026
