Vleugelspeler (22) kan kiezen tussen twee landen: ‘Maar ik focus me op het Nederlands elftal’

Ro-Zangelo Daal hoopt in de toekomst te kunnen uitkomen voor het Nederlands elftal. De 22-jarige vleugelspeler van AZ kan namelijk ook kiezen voor een interlandloopbaan bij Curacao maar hij heeft een voorkeur voor Oranje.
Bij AZ speelt hij momenteel de pannen van het dak. Hij heeft dit seizoen al 31 wedstrijden gespeeld en wist daarin twee keer tot scoren te komen en drie assists te leveren.
Daal is nog niet echt bezig met een eventuele interlandloopbaan. Voor de camera van Ziggo Sport vertelt hij nog altijd voor Nederland uit te willen komen. “Ik ben gewoon bezig bij AZ en ik denk dat dat iets voor later is. Ik wil nu gewoon heel goed mijn seizoen eindigen, dus mijn focus is nu volledig daarop.”
“Oranje heeft mijn eerste focus”
“Ik heb niets tegen Curaçao. Ik kijk met heel veel liefde naar die wedstrijden. Uiteindelijk is mijn ambitie wel om voor Oranje te gaan”, aldus de AZ’er. Daal kwam al uit voor Nederland Onder 18 en Nederland Onder 21. Bij elkaar speelde hij zes jeugdinterlands.
<Ro-Zangelo Daal: ‘Mijn ambitie is om voor Oranje te gaan’ 🗯️#ZiggoSport #UECL #AZSPA pic.twitter.com/EbjtDICNiQ
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 12, 2026
