Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

‘Feyenoord verrast met komst van beste mandekker (34) van Nederland’

Feyenoord Rotterdam Football ClubStefan de Vrij lijkt bezig aan zijn laatste maanden als speler van Internazionale. De Italiaanse grootmacht wil namelijk verjongen en de 34-jarige mandekker lijkt daar het slachtoffer te gaan worden. Hij heeft een aflopend contract en deze lijkt niet te verlengd gaan worden. Lonkt er misschien een terugkeer naar zijn oude club Feyenoord?.

Het medium ‘Footballtransfers’ weet er het volgende over te melden: “Daarmee zou hij in één klap de beste centrale verdediger in de Eredivisie worden.” Volgens de genoemde bron kunnen de Rotterdammers De Vrij ook wel gebruiken: “De Vrij zou binnen de huidige defensie van Feyenoord een natuurlijke opvolger zijn voor Gernot Trauner. De Oostenrijkse aanvoerder heeft immers ook nog een contract dat in de zomer van 2026 afloopt. Met jongere verdedigers als Anel Ahmedhodzic, Tsuyoshi Watanabe en Thomas Beelen, zou de komst van de ervaren De Vrij voor de nodige balans en coaching kunnen zorgen binnen de ploeg van trainer Robin van Persie.”

“Stefan de Vrij deze zomer terug naar Rotterdam Zuid?”

De stopper onderhoudt overigens een goede band met de coach van Feyenoord: “Tja over Robin… Op mijn twintigste kwam ik binnen bij het Nederlands elftal en leerde ik hem kennen. Zo leergierig als ik was, zo behulpzaam was hij. Robin vond het leuk om de jongere jongens te helpen. Voor mij was het wel duidelijk dat hij in de voetballerij werkzaam zou blijven. Hoe ik Robin ken: als een liefhebber die echt gek is op het spelletje. Hij probeerde jonge jongens te helpen en iedereen op zijn gemak te stellen. Daar heb ik hele mooie herinneringen aan.”

Ook Van Persie was positief: “Ik ken Stefan nog van toen hij een jonge speler was bij Oranje. Ik was toen al ietsje ouder. Hij kwam op mij over als een leergierige jongen, die heel erg open stond en veel vragen had. En dat is altijd een goed teken, als een jonge jongen veel vragen heeft. Stefan was zo’n spons die wilde leren en beter wilde worden.”

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *