Quincy Promes erkent alsnog schuld: ‘Één keer gestoken met een aardappelschilmesje’
Quincy Promes heeft alsnog bevestigt dat hij in 2020 een familielid heeft gestoken tijdens een een feest. Dit hebben zijn advocaten vandaag laten weten tijdens een inleidende zitting. De voetballer wordt daar bijgestaan door de advocaten Geert-Jan en Carry Knoops.
Volgens Carry Knoops was de aanleiding voor de steekpartij de diefstal van familiejuwelen door een ver familielid. De advocaat geeft aan dat het niet om zijn neef, maar een zoon van de dochter van de halfzus van zijn oma gaat. ‘Promes sprak de man aan tijdens het feest. Die was daarvan niet gediend’, schrijft rechtbankverslaggeefster Saskia Belleman van De Telegraaf op X.
In die hectische omstandigheden heeft Quincy #Promes één keer gestoken met een aardappelschilmesje, zegt Carry Knoops.
— Saskia Belleman (@SaskiaBelleman) March 17, 2026
‘De man vroeg Promes mee naar buiten te gaan. Daar werd het een chaos. Meerdere mensen raakten slaags, het verre familielid viel Promes aan.’ Toen ging het mis, zegt Carry Knoops. “In die hectische omstandigheden heeft Promes één keer gestoken met een aardappelschilmesje.”
De advocate benadrukt bovendien dat Promes ‘helemaal niks’ te maken heeft met de smokkel van cocaïne. De oud-voetballer is daarvoor veroordeeld, net als voor het neersteken van zijn verre familielid. Promes heeft achttien maanden cel gekregen voor die mishandeling en zes jaar cel voor de handel in cocaïne. De oud-international is tegen die straffen in hoger beroep gegaan. Promes zit al sinds vorig jaar zomer vast.
<Met de smokkel van cocaïne heeft #Promes helemaal niks te maken, zegt Carry Knoops.
— Saskia Belleman (@SaskiaBelleman) March 17, 2026
