Dikke onvoldoende voor Owen Wijndal: ‘Toen hij werd gebracht ontstond er onrust’

Ajax kwam vanmiddag niet verder dan een 1-1 gelijkspel op bezoek bij Feyenoord. Analist Karim el Ahmadi zag dat de Amsterdammers geen vuist konden maken tegen de Rotterdammers. Ook constateerde hij dat toen Owen Wijndal erin kwam voor Takehiro Tomiyasu er onrust in het team ontstond.
“Ajax heeft aan de bal echt helemaal niets laten zien”, stelt Kees Kwakman na afloop bij ESPN. Karim El Ahmadi meent dat er ook niet veel meer verwacht mag worden van veel spelers. “Beide teams speelden best wel gegroepeerd. Een Klaassen bijvoorbeeld heeft ruimte nodig om diep te lopen. In de kleine ruimte heeft hij niet echt de kwaliteiten om daar iets uit te halen.”
“Owen Wijndal niet goed genoeg voor Ajax?”
De voormalig middenvelder richt de pijlen ook op Wijndal. “Van Anis Hadj Moussa kwam de meeste dreiging bij Feyenoord en vooral toen Wijndal erin kwam. Ik denk dat de trainer van Ajax hoopt dat Tomiyasu snel beter wordt, want hoe Wijndal inviel… Toen kwam er echt veel onrust bij Ajax.”
<