‘Topclubs uit de Eredivisie moeten 17 miljoen aftikken aan Spartak Moskou’
Manfred Ugalde wordt de laatste periode flink gelinkt aan een zomerse overstap naar PSV. Wel zal er een flinke transfersom voor de pas 23-jarige spits aan Spartak Moskou moeten worden betaald.
Zijn zaakwaarnemer Kurk Morsink onthult namelijk in gesprek met Tigo Sports Radio: “De zeventien miljoen euro moeten we kunnen bereiken. Dat zou een bedrag zijn waar iedereen tevreden mee kan zijn. Ik denk dat Spartak Moskou aan zoiets denkt.”
Eigenlijk valt dat nog best mee, omdat de voetballer in kwestie een afkoopsom in zijn contract heeft staan ter waarde van 35 miljoen euro. Voor de helft wil Spartak dus wel zakendoen, aldus de spelersmakelaar.
Ugalde werd bij PSV genoemd als opvolger van Ricardo Pepi, maar Rik Elfrink onthulde op X: “Pepi blijft voorlopig bij PSV en de komende periode moet blijken of dat ook volgend seizoen zo is. Tussen PSV en Fulham zijn de gesprekken totaal geklapt, maar tijd kan de wonden wellicht nog helen. Ugalde was nooit een optie als eventuele opvolger. Biereth/Rodríguez (Elche) wel.”
“PSV en Feyenoord in de markt voor Manfred Ugalde”
De Costa Ricaan werd ook al een paar keer in verband gebracht met een transfer naar Feyenoord. Naar verluidt waren de Rotterdammers in de zomer ook wel serieus geïnteresseerd in een samenwerking, maar wilde de raad van commissarissen liever geen zakendoen met een Russische onderhandelingspartner. De link tussen speler en club is wel een logische, omdat het management van Ugalde goede banden heeft met Muy Manero, het managementskantoor dat algemeen directeur Dennis te Kloese van de traditionele topclub vertegenwoordigt en een behoorlijke vinger in de pap lijkt te hebben in De Kuip.
<