‘Portuguese powerhouse wants to strike a deal with Ajax this summer’

Het Portugese Benfica heeft concrete interesse in Wout Weghorst. Met dit nieuws pakt het medium ‘Het Parool’ vandaag uit. Mocht het tot een akkoord komen dan kan de 33-jarige spits van Ajax gaan samenwerken met José Mourinho.
Hij heeft een aflopend contract in Amsterdam en een verlenging in Amsterdam lijkt niet in de maak. Blijft dat zo, dan loopt de spits aankomende zomer transfervrij de deur uit. Dit laatste lijkt een steeds reëlere optie, ook omdat Weghorst onder interim-trainer Oscar Garcia niet zeker is van een basisplaats bij Ajax.
FC Twente wordt genoemd als mogelijke vervolgstap voor Weghorst. De Tukkers zouden erg geïnteresseerd zijn in de diensten van de Ajax-spits en de Oranje-international gaf zelf ook al meermaals aan dat hij ooit voor Twente wil spelen. Benfica is de andere geïnteresseerde club.
“Veel interesse voor Wout Weghorst”
Het is niet bekend of de club al contact heeft gelegd met de spits. Mocht het tot een overstap komen, dan gaat Weghorst samenwerken met José Mourinho. Wel zijn er nog meer buitenlandse clubs geïnteresseerd in Weghorst.
<