Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

‘Paris Saint-Germain willing to pay 70 million for the Netherlands’ key player’

Frenkie de Jong
A.Ivanov Football/shutterstock

Het Franse Paris Saint-Germain zou deze zomer willen gaan uitpakken met de komst van Frenkie de Jong. Alleen zal de eliteclub wel flink haar portemonnee moeten trekken voor de 28-jarige middenvelder van FC Barcelona.

Als Ajacied was De Jong al eens dicht bij een transfer naar Parijs. In december 2018 schreef De Telegraaf: “Het is nagenoeg zeker dat Frenkie de Jong (21) komende zomer Ajax verruilt voor Paris Saint-Germain. De Franse topclub heeft Manchester City afgetroefd in de strijd om het Ajax-talent. PSG, dat gisteren tijdens een ‘overval’ met technisch directeuren Maxwell (ex-Ajax) en Antero Henrique in Amsterdam verscheen, bleek niet terug te deinzen voor de door Marc Overmars gevraagde afkoopsom van 75 miljoen euro. Het vertrek naar Paris Saint-Germain wordt de duurste en meest sensationele transfer in de historie van de Eredivisie en Ajax in het bijzonder.”

“Frenkie de Jong in de zomer alsnog naar Paris Saint-Germain?”

Toen Barça zich vervolgens in Amsterdam meldde hapte De Jong echter toe. Dat was immers zijn droomclub, waar hij samen kon spelen met Lionel Messi. Paris Saint-Germain viste achter het net, maar i nu dus alsnog in beeld voor hem. Overigens moeten we daar wel bij melden dat de oud-Ajax-middenvelder elk jaar in verband gebracht wordt met tig clubs, waarna hij telkens maar weer zegt: ik blijf zitten waar ik zit, ik blijf waar ik ben. Is het nu anders?

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *