Soccer4U

"For the latest soccer news from home and abroad"

‘Ajax could rake in millions this summer with spectacular resales’

shutterstock/orangepictures

Vandaag werd bekend dat Brian Brobbey zich in de nadrukkelijke belangstelling mag heugen van Bayern Munchen. En mocht het daadwerkelijk komen tot een zomerse transfer, dan mag Ajax zich spekkoper noemen.

De Amsterdammers hebben namelijk een doorverkooppercentage op hem bedongen van tien procent. Afgelopen zomer verruilde de 24-jarige spits Ajax voor het Engelse Sunderland en daar maakt hij bijzonder veel indruk. Met name het vasthouden van de bal en zijn belangrijke doelpunten zijn onderwerp van gesprek.

“Bayern Munchen aast op oersterke Brian Brobbey”

En dit is nu ook Bayern Munchen opgevallen. Ze zien in hem de perfecte back-up van Harry Kane. ‘The Black Cats’ maakte afgelopen zomer een bedrag van zón 22 miljoen euro over voor de bonkige spits, en de verwachting is dat ze hem nu voor ongeveer vijftig miljoen euro willen laten gaan.

“Brobbey deze zomer van de Premier League naar de Bundesliga?”

Vraag is wel of Brobbey een transfer naar de Bundesliga ziet zitten? Neemt hij genoegen met een reserverol? Bij Sunderland lijkt hij momenteel helemaal op zijn plek te zijn. Mocht hij daadwerkelijk voor vijftig miljoen euro worden verkocht aan ‘FC Hollywood’ dan kunnen de Amsterdammers ongeveer drie miljoen euro bijschrijven. De doorverkoop geld namelijk alleen over de gemaakte winst. Een leuke meevaller lonkt dan ook voor de nieuwe technische baas van ‘De Godenzonen’.

<

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *