Volgende klap voor Oranje: Goaltjesdief loopt kort voor het WK blessure op

Waardeloos nieuws voor Emanuel Emegha en het Nederlands elftal. De spits heeft gisteren tijdens de wedstrijd tussen Strasbourg en Toulouse een blessure opgelopen. Hij was juist terug van een kwetsuur, en werd rustig gebracht door zijn werkgever met een korte invalbeurt. Volgens zijn trainer Gary O’Neil zou het gaan om een hamstringblessure.
In de tachtigste minuut kwam de 23-jarige aanvaller binnen de lijnen, maar hij moest alweer snel afhaken en ging tegen de grond. Hij was pas sinds een maand terug van een andere kwetsuur die hij in december opliep. Eerder speelde hij nog twee interlands voor het Nederlands elftal waar bondscoach Ronald Koeman het in hem ziet zitten. Ook heeft hij een zomerse transfer naar de Engelse eliteclub Chelsea te pakken.
“Nog geen duidelijkheid over de ernst van de blessure”
Het is nog niet bekend hoe erg de kwetsuur is, en of het WK van aankomende zomer in Noord-Amerika, Canada en Mexico voor hem in gevaar komt. Zijn trainer verwacht hem deze week in ieder geval niet te kunnen gebruiken in het duel tegen Rayo Vallecano, in de halve finale van de Conference League. “Als je op zondag iets voelt aan je hamstring, dan is donderdag moeilijk. Het lijkt waarschijnlijk dat hij afwezig zal zijn, maar ik ken de ernst van de blessure niet.”
“Deze zomer nieuw avontuur bij het Engelse Chelsea”
Emegha begon zijn professionele loopbaan bij Sparta. Daarna verkaste hij naar het Belgische Royal Antwerp. Vervolgens dwong hij een transfer af naar het Oostenrijkse Sturm Graz, dat hem uiteindelijk doorverkocht aan het Franse Strasbourg. Een aantal maanden geleden tekende hij een langdurig contract bij Chelsea waar hij deze zomer bij zal gaan aan sluiten.
<