Volgens diverse Hongaarse meida zullende wegen van Erwin Koeman en de Hongaarse voetbalbond scheiden. Vanmiddag volgt er een persconferentie.
In 2008 was Koeman de opvolger van Peter Varhidi. Laatstgenoemde nam ontslag nadat de Hongaren zich niet hadden geplaatst voor het EK 2008 in Oostenrijk en Zwitserland. Onder leiding van Koeman waren de Hongaren niet aanwezig op het WK in Zuid-Afrika, maar hij liet wel een goede indruk achter.
Vorig jaar hadden beide partijen de samenwerking nog verlengd tot de zomer van 2012. Door de interne veranderingen binnen de MLSZ gaf Koeman de laatste weken al aan dat zijn positie niet stabiel meer was. Alexander Egervari, de huidige bondscoach van Jong Hongarije, zal waarschijnlijk zijn opvolger worden.
<