Merab Jordania wordt opvolger van Maasbert Schouten als voorzitter van Vitesse. De Georgische eigenaar van de Arnhemse club lijkt met zijn nieuwe functie de volledige zeggenschap te krijgen over Vitesse.
Schouten bevestigde vrijdagavond tegenover Omroep Gelderland dat Jordania zijn functie overneemt. Schouten doet afstand van zijn positie in de raad van commissarissen. “Dat vind ik ook logisch. In de nieuwe raad van commissarissen neemt Jordania zitting. Bovendien mag hij een van de twee andere commissarissen benoemen”, aldus Schouten.
Binnenkort zal de nieuwe structuur officieel ingaan. Afgelopen zomer nam Jordania de aandelen van Vitesse over van Schouten en sprak hij de ambitie uit om van de club uit Gelderland een topclub in Nederland te maken.
<