PSV ziet voor de tweede keer in korte tijd één miljoen euro bijgeschreven worden op haar bankrekening. De Eindhovenaren ontvingen eerder deze maand het bedrag vanuit Valencia, waar ditmaal Tottenham Hotspur de spaarpot spekte. Het bedrag komt voort uit een clausule in het contract van doelman Heurelho Gomes.
De Braziliaan is momenteel bezig aan zijn derde seizoen in dienst van de Engelsen. Met het behalen van de Champions League maakt Gomes niet alleen zichzelf blij, maar ook zijn oude werkgever PSV. De topclub maakte namelijk in 2008 de afspraak met Tottenham Hotspur dat de Eindhovenaren een bonus zouden ontvangen bij het behalen van het miljoenengala. Het geld is inmiddels overgemaakt, zo meldt Voetbal International.
De koploper van de Eredivisie ontving eerder deze maand hetzelfde bedrag van Valencia. De Spaanse club nam in 2008 trainer Ronald Koeman over van PSV. In het contract werd een zelfde clausule opgenomen, waar ook Valencia dit seizoen uitkomt in de Champions League.
<