Rond de Europa League-wedstrijd tussen PSV en Glasgow Rangers zijn acht Eindhovense en vijf Schotse fans aangehouden. De politie kwam in actie na een vechtpartij voor de wedstrijd en ongeregeldheden na het duel.
Op het Stationsplein in Eindhoven brak aan het eind van de middag een vechtpartij uit, waarbij ook met terrasmeubilair werd gegooid. De ME had de situatie snel onder controle en niemand raakte gewond. Acht PSV-fans werden aangehouden.
Na de wedstrijd, die in 0-0 eindigde, werden nog vijf supporters van de Rangers aangehouden. Het is onduidelijk waarom ze in aanraking kwamen met de politie, maar het vijftal is in verzekering gesteld voor verder onderzoek. Volgens de autoriteiten verliep alles tijdens de wedstrijddag verder rustig.