FC Twente hoopt een hernieuwde samenwerking aan te gaan met Blaise N’Kufo en Kenneth Perez. Beide oud-spelers zijn in beeld bij hun oude club om aan de slag te gaan als scout.
N’Kufo stopte onlangs met het spelen van betaald voetbal en is in gesprek met voorzitter Joop Munsterman. “We willen Blaise graag integreren in het FC Twente-apparaat. Hij heeft zicht op het voetbal in de Verenigde Staten. Daarnaast is er een groot deel van Canada dat niet door ons gescout wordt. N’Kufo zou daarin iets kunnen betekenen ”
Ook Perez, die net als N’Kufo vorig seizoen kampioen werd met FC Twente, kan weer aan de slag bij de club uit Enschede. “Met Kenneth praten we ook. Blaise en Kenneth zijn beide goede jongens. Die willen we niet zomaar laten gaan. Bovendien is hun ‘voetbalknowhow’ welkom.”