Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Feyenoord doet Fer en Wijnaldum een laatste aanbieding

Feyenoord gaat Leroy Fer en Georginio Wijnaldum binnen een paar dagen een “ultieme aanbieding” doen om hun tot medio 2012 lopende contract open te breken en te verlengen. Volgens Martin van Geel betreft het een eindaanbieding. “Verder dan dit kunnen we niet gaan”, stelt de technisch directeur tegenover NUsport.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

Van Geel geeft aan het tweetal bij voorkeur voor de Rotterdamse club te behouden. “Het liefst houden we Fer en Wijnaldum allebei in Rotterdam. Maar mochten ze niet willen bijtekenen, dan moeten we verder kijken. We moeten ook rekening houden met de financiĆ«le situatie van de club.”

Voor Wijnaldum hebben PSV en enkele buitenlandse clubs zich bij Feyenoord gemeld. Voor Fer bestaat behalve van FC Twente, dat zich officieel voor hem meldde, eveneens concrete buitenlandse interesse. Met geen van de clubs die bij Feyenoord aanklopte is onderhandeld.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *