Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Ajax wil garantie van AS Roma na slechte ervaring

De besprekingen over de transfer van Maarten Stekelenburg naar AS Roma duren in het weekeinde voort. Zowel Ajax als de doelman hoopte gisteren witte rook te zien in Rome, maar het financiƫle eisenpakket wordt bij de Italiaanse topclub intern nog verder bekeken. In de Serie A hebben veel grote clubs te maken met strengere eisen van banken, die niet meer onbeperkt kredieten verstrekken.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

Ajax heeft volgens Telesport in het verleden slechte ervaringen gehad met de betalingen rond de transfer van Christian Chivu, die in 2003 van Ajax naar AS Roma verhuisde. De Romeinen deden destijds al snel een aanbetaling, maar slaagden er niet in een onherroepelijke bankgarantie te overleggen. Ajax gaf de speler niet vrij en uiteindelijk moesten de KNVB, UEFA en FIFA eraan te pas komen om de transfer vlot te trekken. Dat zou een van de redenen zijn waarom de clubleiding van Ajax zich nu een stuk harder heeft opgesteld.

Stekelenburgs zaakwaarnemer Rob Jansen wil over die zaak geen commentaar geven. Wel erkent hij dat AS Roma ’nog wat huiswerk te doen heeft’, maar Jansen heeft goede hoop dat Stekelenburg de overstap naar de Serie A kan maken. Ajax is voor de doelman, die over elf maanden transfervrij is, niet onredelijk waar het gaat om de hoogte van de afkoopsom. In de afgelopen 24 uur zijn flinke vorderingen gemaakt.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *