ManU kan salaris van Sneijder niet ophoesten
De looneis van Wesley Sneijder – hij verlangt 230.000 euro per week – blijft een struikelblok. Manchester United wil alleen aan zijn salariseis voldoen als het transferbedrag zakt van 40 naar 27,5 miljoen euro. Gesprekken tussen de drie partijen zijn vastgelopen, maar een deal zou nog steeds mogelijk zijn.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
The Mancunians hopen nog steeds op de Oranje-international van Internazionale nadat eerder Luka Modric (Tottenham Hotspur) en Samir Nasri (Arsenal) niet haalbaar waren. Eerder deze maand werd bekend dat Nike, de sponsor van Sneijder, bereid was om het tekort aan salaris te compenseren. Het is echter niet bekend of dit ook echt het geval is.
Een transfer van Sneijder zou de komst van Carlos Tevez naar Milaan bespoedigen. De Argentijn was donderdag in de Italiaanse stad om met vertegenwoordigers van Inter te praten. Zonder verkoop van Sneijder is het voor Inter niet mogelijk om Tevez van Manchester City over te
<