Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Ribery: ‘Raar he, dat iedereen weg wil na komst Van Gaal naar Ajax’

Franck Ribéry vindt het niet vreemd dat er commotie is ontstaan nadat Louis van Gaal aangesteld werd als nieuwe algemeen directeur bij Ajax. De buitenspeler van Bayern München kon het vorig seizoen slecht vinden met de oefenmeester en geeft hem nog maar eens een schop na.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

“Ik heb gehoord dat iedereen nu weg wil bij Ajax omdat Van Gaal komt”, zo vraagt Ribéry aan de desbetreffende journalist. “Dat is een beetje raar, niet? Maar goed, het kan me weinig schelen. Hij is ver weg, dus ik ben blij.”

Toen Van Gaal trainer was bij Bayern München doken er regelmatig geruchten op in de media waarin stond dat de twee het niet goed met elkaar konden vinden. Destijds ontkenden beide partijen dit stellig, maar Ribéry haalt tegenwoordig regelmatig uit naar de Nederlander.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *