Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Fortuna Sittard strikt oud-speler van AC Milan

Sandro Bloudek speelt de rest van het seizoen zijn wedstrijden in het shirt van Fortuna Sittard. De Sloveense middenvelder kwam recent uit voor OH Leuven en stond in het verleden onder contract bij AC Milan.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

De middenvelder (26) promoveerde het voorgaande seizoen met OH leuven naar de hoogste afdeling van het Belgische voetbal. In de Jupiler Pro League wist hij dit seizoen geen vaste basisplaats te bemachtigen. Het nieuws ten aanzien van de overstap werd door de Limburgse club bekend gemaakt op de officiële website.

Bloudek begon zijn professionele carrière bij NK Maribor. In 2004 maakte hij de overstap naar AC Milan waar hij niet door wist te breken. In augustus was de middenvelder op proef bij Vitesse, hij wist er echter geen contract af te dwingen.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *